Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

kontakt

 

 

                             

 Pokud nám chcete udělat reklamu, poslužte si.......:

 

Máte- li zájem o morčecí miminko, nějaký dotaz.. prostě cokoliv na srdci, pište, volejte,  vyřešíme to:)

 

 

 Telefon:          +420 721 934 542    

 E- mail:          matadel@seznam.cz

 

 Prosím, snažte se komunikovat trošku kulturně:) tedy ne přes SMS, ale volejte.  A v mailech se podepište. Vy přece také víte, jak se jmenuji. V případě zájmu o zvířátko je fajn rovnou napsat odkud jste, jak si představujete dopravu, ideálně i účel, ke kterému si morčátko pořizujete (ne každé je například vhodné na chov apod.). Komunikace se tím zrychlí, budete působit jako seriózní zájemci:), a vyhneme se zbytečným nedorozuměním a problémům. V případě, že chcete nějakou informaci hned, tak mi prosím nepište dvacet mailových urgencí, ale zavolejte mi. Pošty (pracovní i morčecí) musím vyřizovat skutečně hodně a je to časově náročné, takže ne vždy mohu odpovědět obratem. 

Obecně preferuji spíš telefonickou domluvu a telefonické zodpovídání otázek, šetří to čas a je možné se lépe dohodnout i lépe odpovědět na dotaz:) Díky.

 

-předání morčátek je možné v Olomučanech u Blanska (kde bydlíme), v Brně (mám kanceláře v Králově Poli na Palackého třídě- tramvajová zastávka Husitská), občas ve Zlíně.

Pokud nejsem vysloveně pracovně či jinak vytížená (vypravení morčátka na cestu a převoz po Brně, odkud pak do Prahy ,,startuje", přecejen zabere trochu času), mohu za příplatek 150 Kč zařídit cestu do Prahy (cca polovina peněz padne na sladký úplatek pro převozníka ;)

 

Adresa:

Michala Palowská

Olomučany 87

679 03 Olomučany

-----------------------------------

 

Číslo účtu pro platbu morčátka předem (nebo potom:) je: 670100-2209517413/6210

Klidně můžete posílat peníze i jen tak, my si s nimi poradíme........

......

(to byl vtip)

......

(ale stejně můžete) 

 

 

       

   

  

                                              
   

TOPlist